Sepet Durumu
Toplam: 0.00

    Sepetinizde ürün bulunmuyor
Sepetinize Gidin
Keyifli alışverişler dileriz!

Hakkımızda

Giyimlik.com sitesi, Datahavuz Yazılım ile birlikte faaliyet gösteren; erkek giyim, kadın giyim ve çocuk giyim kategorilerinde tekstil ürünleri sunan firmadır. Ayrıca hediyelik eşyalar, takı ve aksesuar ürünleri de Giyimlik.com üzerinde satışa sunulmaktadır.

Türkiye'nin çeşitli şehirlerinden kaliteli tekstil ürünlerini üreticiden alıp sizlere ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Bunun için de seçici davranıyor, farklı kesimlere hitap edebilecek, kumaş kalitesi alerjen madde içermeyen ve müşterilerimizin bütçesini yormayacak olan ürünleri sizlere sunuyuyoruz. Sloganımız, çıktığımız yoldaki rehberimizdir:
 
Herkese, Her keseye Giyimlik.com!

İrtibat ofisimiz; İzmir - Kemeraltı Çarşısı'nda, İzmir Emniyet Müdürlüğü binasının yanındadır.

Firmamız; kaliteden ödün vermemek üzere seçilmiş ürünleri, son kullanıcıya (müşteriye) problemsiz bir biçimde ulaştırmayı ve müşteri memnuniyetini maksimize etmeyi hedefler.

Giyimlik.com, üretici firmalardan alınan katalog çekim fotoğrafları dışında canlı manken çekimleri yapmamaktadır. Bunun nedeni de hem müşterilerin sağlığı hem de sıkça bir arada bulunmayı zaruri kılacak olan mankenlerin sağlığı konusundaki hassasiyetimizdir.

Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilir, telefon yoluyla da bizlere ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızı da takip ederek en güncel kampanyalardan ve yeni gelen ürünlerden hızlıca haberdar olabilirsiniz.

 
Site üzerindeki tüm materyallerin hakların sahibi Giyimlik firmasıdır. İzinsiz kopyalanamaz 2021 - 2024 ©
Datahavuz Web & E-Ticaret

0+ Çeşit
ürün ile

0+ Farklı
Şehrimize

  Ürünlerimizi gönderdik ve
sonuç olarak

122 Müşterimiz tarafından 5 yıldız ile ödüllendirildik